Kuchyně na míru

Nová kuchyň na míru? To je naše parketa. Vyrobíme a namontujeme jedinečnou kuchyňskou sestavu přesně pro váš interiér. Přizpůsobíme ji potřebám všech členů rodiny. Zároveň se tato část domácnosti stane útulným místem pro společné snídaně i večeře.

Nové království dobrot

i rodinných setkání

Postaráme se o realizaci kuchyně vašich snů od odborného návrhu a vizualizaci přes výrobu až po montáž:

Doporučíme vhodný tvar

Poradíme, jak kuchyňskou linku uspořádat správně a efektivně, abyste vytěžili maximum z malých prostorů i z moderních otevřených XXL kuchyní spojených s obývacím prostorem. Zařídíme, aby vše vždy dávalo smysl.

Navrhneme funkční kuchyňskou sestavu

Doporučíme výšku pracovní desky. Zaměříme se na funkčnost rozmístění spotřebičů i dodržení všech tří sektorů, které jsou k pohodlnému a efektivnímu vaření důležité. Rozložení optimalizujeme s ohledem na vývody vody i rozvody elektřiny. Úložné prostory vyřešíme na míru vašim představám, ať už máte raději výsuvy, výklopy, rohová řešení, bohaté osvětlení či různé skryté vychytávky.

Sladíme design

Kuchyňská linka musí ladit s interiérem, obzvlášť pokud bude v propojeném prostoru s obývací či jídelní částí. Proto v našem týmu pracují architekti a designéři, kteří vám poradí s výběrem materiálů i se sladěním doplňků a spotřebičů. Je už jen na vás, jestli si budete přát luxusní moderní kuchyň nebo třeba rustikální, industriální případně retro designové řešení.

Nabídneme rozumnou cenu za kompletní řešení

Odborný návrh, výroba a montáž naší kuchyňské linky se neřadí mezi nejlevnější. Zato vám ale připravíme ojedinělé řešení na míru. Nenabízíme polotovary ani nejsme omezeni žádnými moduly skříněk . Dodáme kompletní sestavu, ke které nebudete muset dokupovat žádné dorazy, policové systémy ani další vybavení. Používáme pouze kvalitní materiály a vyrobíme vám z nich kuchyň na celý život.

Pomocí nejmodernější technologie zakázkově vyrábíme

  • kuchyně do U („účka“),
  • kuchyně do L („elka“),
  • rohové kuchyňské linky,
  • kuchyně s ostrůvkem,
  • malé (panelákové) kuchyňské sestavy,
  • velké XXL kuchyně,
  • kuchyně s oknem.

Nechcete žádnou z výše zmíněných? Každý nový a netradiční nápad je pro nás výzva, do které se pustíme s nadšením. Čekáme na váš telefon (773 603 489) nebo e-mail (info@erzodesign.cz).

Pokud stále váháte, podívejte se na inspiraci ve fotogalerii. A také si přečtěte, co nám do recenzí napsali naši spokojení zákazníci, kterým jsme vyráběli kuchyňskou linku na míru nebo rekonstruovali celou kuchyň. Sídlíme v Brně Zábrdovicích, ale zakázky přijímáme z celé Moravy a po domluvě i z celé republiky.

napište nám

Vyplňte prosím formulář níže. S radostí zodpovíme všechny vaše dotazy.

ZAVOLEJTE NÁM

773 603 489

Erzo design Showroom

Brno M-PALÁC

Heršpická 5a

Brno

otevírací doba

Otevírací doba je individuální pro předem objednané klienty.

Objednejte si prosím termín schůzky telefonicky, mailem nebo vyplněním kontaktního formuláře.

Pin It on Pinterest

Share This