Kuchyně na míru

Nová kuchyň na míru? To je naše parketa. Vyrobíme a namontujeme jedinečnou kuchyňskou sestavu přesně pro váš interiér. Přizpůsobíme ji potřebám všech členů rodiny. Zároveň se tato část domácnosti stane útulným místem pro společné snídaně i večeře.

Nové království dobrot

i rodinných setkání

Postaráme se o realizaci kuchyně vašich snů od odborného návrhu a vizualizaci přes výrobu až po montáž:

Doporučíme vhodný tvar

Poradíme, jak kuchyňskou linku uspořádat správně a efektivně, abyste vytěžili maximum z malých prostorů i z moderních otevřených XXL kuchyní spojených s obývacím prostorem. Zařídíme, aby vše vždy dávalo smysl.

Navrhneme funkční kuchyňskou sestavu

Doporučíme výšku pracovní desky. Zaměříme se na funkčnost rozmístění spotřebičů i dodržení všech tří sektorů, které jsou k pohodlnému a efektivnímu vaření důležité. Rozložení optimalizujeme s ohledem na vývody vody i rozvody elektřiny. Úložné prostory vyřešíme na míru vašim představám, ať už máte raději výsuvy, výklopy, rohová řešení, bohaté osvětlení či různé skryté vychytávky.

Sladíme design

Kuchyňská linka musí ladit s interiérem, obzvlášť pokud bude v propojeném prostoru s obývací či jídelní částí. Proto v našem týmu pracují architekti a designéři, kteří vám poradí s výběrem materiálů i se sladěním doplňků a spotřebičů. Je už jen na vás, jestli si budete přát luxusní moderní kuchyň nebo třeba rustikální, industriální případně retro designové řešení.

Nabídneme rozumnou cenu za kompletní řešení

Odborný návrh, výroba a montáž naší kuchyňské linky se neřadí mezi nejlevnější. Zato vám ale připravíme ojedinělé řešení na míru. Nenabízíme polotovary ani nejsme omezeni žádnými moduly skříněk . Dodáme kompletní sestavu, ke které nebudete muset dokupovat žádné dorazy, policové systémy ani další vybavení. Používáme pouze kvalitní materiály a vyrobíme vám z nich kuchyň na celý život.

Pomocí nejmodernější technologie zakázkově vyrábíme

  • kuchyně do U („účka“),
  • kuchyně do L („elka“),
  • rohové kuchyňské linky,
  • kuchyně s ostrůvkem,
  • malé (panelákové) kuchyňské sestavy,
  • velké XXL kuchyně,
  • kuchyně s oknem.

Nechcete žádnou z výše zmíněných? Každý nový a netradiční nápad je pro nás výzva, do které se pustíme s nadšením. Čekáme na váš telefon (773 603 489) nebo e-mail (info@erzodesign.cz).

Pokud stále váháte, podívejte se na inspiraci ve fotogalerii. A také si přečtěte, co nám do recenzí napsali naši spokojení zákazníci, kterým jsme vyráběli kuchyňskou linku na míru nebo rekonstruovali celou kuchyň. Sídlíme v Brně Zábrdovicích, ale zakázky přijímáme z celé Moravy a po domluvě i z celé republiky.

napište nám

Vyplňte prosím formulář níže. S radostí zodpovíme všechny vaše dotazy.

ZAVOLEJTE NÁM

773 603 489

erzo design

 MO kuchyně s.r.o.

Příkop 6, Brno, 602 00

otevírací doba

Pondělí až pátek: 07:00 - 17:00

Pin It on Pinterest

Share This